Opony Zimowe

wrz 28, 2012 by

Opony Zimowe

SEZON ZIMOWY ZBLIŻA SIĘ DUŻYMI KROKAMI

Już niedługo rozpocznie się okres sezonowej wymiany opon z letnich na zimowe. Wymianę opon najlepiej wykonać gdy średnia temperatura w dzień i w nocy wynosi +7ºC. Oczywiście wówczas wymienić opony będą chcieli wszyscy, dlatego warto przygotować się już teraz.

Bezpieczniej i wygodniej będzie wymienić opony na zimowe trochę szybciej niż za późno. Można obawiać się większego zużycia opon zimowych ale w jakim stopniu mogą się one zużyć w ciągu tygodnia czy dwóch. Oczywiście jeśli planujemy jakąś większą podróż a co się z tym wiąże przejechanie dość sporej liczby kilometrów powinniśmy sprawdzić prognozy długoterminowe i dobrać najlepszy dla siebie okres.

Zmiana w odpowiednim okresie to nie wszystko! Warto wcześniej sprawdzić w jakim stanie są nasze zimowe opony? Może trzeba będzie kupić nowe lub też używane opony na zbliżający się sezon. Warto zrobić to już teraz w chwili obecnej nowe jak i używane opony są w lepszych cenach, są bardziej dostępne i jest większy wybór rozmiarów i marek. Producenci opon zimowych przed sezonem stosują wiele promocji i upustów. W okresie gdy spadnie już śnieg lub pogoda się załamie nasze szanse na zakup „dobrych” opon używanych czy też nowych w przystępnej cenie drastycznie maleją.

Kolejnym krokiem jest umówienie wizyty w warsztacie wulkanizacyjnym. Jeśli planujemy zmienić opony pod koniec października czy na początku listopada umówmy się już teraz. W chwili obecnej możemy umówić Państwa na wymianę ogumienia z letniego na zimowe w najbardziej dogodnym dla Państwa terminie. Możemy także doradzić Państwu dobór opon na sezon zimowy.

 

Na wymianę możemy umówić się :

  1. Osobiście:  Wulkanizacja

ul. 3 Maja 1, 59-500 Złotoryja

  1. Telefonicznie: 76 744 1234
  2. e-mailem: biuro@wulkanizacja-zlotoryja.pl

 

 

W celu rezerwacji prosimy przygotować następujące informacje:

  1. Imię i Nazwisko
  2. Dokładna data i godzina
  3. Typ samochodu: osobowy, dostawczy, van, 4×4
  4. Tel. kontaktowy w celu potwierdzenia umówionej wizyty.

W przypadku rezerwacji telefonicznej lub e-mail prosimy oczekiwać wiadomości zwrotnej sms lub e-mail z potwierdzeniem terminu.