OPONY LETNIE – CENY NIŻSZE NIŻ W INTERNECIE!

kw. 6, 2013 by

OPONY LETNIE – CENY NIŻSZE NIŻ W INTERNECIE!
W związku z obniżką o 10% cen nowych w porównaniu do cen z sezonu letniego 2012, zapraszamy Państwa do zakupów w już w chwili obecnej.

Obniżka cen spowodowana została słabnącym zainteresowaniem na te właśnie opony, a także szeroką rozpiętością modeli i dużą ilością marek dostępnych w danym rozmiarze. W chwili obecnej na rynku dostępnych jest około 40 marek. W podstawowych rozmiarach jak np. 185/65R14 195/65R15 205/55R16 możemy również wybrać z kilku lub kilkunastu wzorów, co daje nam łącznie kilkadziesiąt pozycji przy wyborze odpowiedniej dla nas i naszego samochodu letniej. Zapraszamy więc do siedziby lub prosimy o kontakt tel. 76 744 1234 czy też e-mail: biuro@wulkanizacja-zlotoryja.pl w celu dopasowania dla Państwa opon. Wbrew panującym opinią model opony, producent, a także wzór ma znacznie nie tylko w przypadku ceny ale i właściwości jezdnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiodących producentów jak i tych mniej znanych. Ceny jakie możemy Państwu zaoferować są niższe niż ceny proponowane w internecie, przy jednoczesnym montażu i wyważeniu kół. Jesteśmy w miarę możliwości magazynowych sprowadzić dla Państwa wybraną markę, rozmiar i model opony na następny dzień roboczy.

Sprzedajemy i montujemy do samochodów osobowych, dostawczych i terenowych. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług.

Prosimy o kontakt w celu sprawdzenia ceny a na pewno będą Państwo usatysfakcjonowani.

Letnie? Już Czas! Zapraszamy!

Related Posts

Share This