MONTAŻ – WYWAŻENIE – PRZECHOWANIE

kw. 4, 2013 by

MONTAŻ – WYWAŻENIE – PRZECHOWANIE

W  Wulkanizacja zamontujesz do swojego samochodu według najwyższych obowiązujących standardów. Zapewniamy montaż od 12” do 22”. Montujemy opony do samochodów osobowych, dostawczych tzw. opony typu „C”, do SUV czy terenowych. Montujemy również opony typu Run Flat.

Ważnym punktem przy montażu koła jest jego wyważenie. Dzięki komputerowej wyważarce zapewnimy idealne doważenie koła. Wyważamy standardowe felgi stalowe, felgi strukturalne jak i felgi aluminiowe do większości nowych marek samochodów. W przypadku dużej ilości ciężarków zaproponujemy optymalizacje w stosunku do felgi, ma to na celu zmniejszenie drgań, które są przenoszone na zawieszenie. Drgania niszczą zawieszenie Państwa samochodu i obniżają komfort podróżowania.

  • wyważanie
  • montaż i demontaż typu run flat
  • felgi aluminiowe
  • montaż

Proponujemy Państwu także przechowanie lub w naszym magazynie. Przechowywane u nas koła i mają zapewnione odpowiednie warunki magazynowania. Jeśli zdecydują się Państwo przechować u nas opony lub koła zostaną one odpowiednio przygotowane do następnego sezonu i będą czekać na Państwa. Pozostawienie w naszym „hotelu” kół lub pozwoli Państwu zaoszczędzić czas. Po wcześniejszym kontakcie tel. wyważymy koła i umówimy się z Państwem na dogodny termin montażu co zajmie wówczas ok 20min i pozwoli ominąć długie kolejki.

 

Więcej informacji udzielamy:

- w siedzibie  Wulkanizacja ul. 3 Maja 1 w Złotoryi (teren składu opału)

Related Posts

Share This