MONTAŻ – WYWAŻENIE – PRZECHOWANIE

kwi 4, 2013 by

MONTAŻ – WYWAŻENIE – PRZECHOWANIE

W   zamontujesz do swojego samochodu według najwyższych obowiązujących standardów. Zapewniamy montaż od 12” do 22”. Montujemy opony do samochodów osobowych, dostawczych tzw. opony typu „C”, do SUV czy terenowych. Montujemy również opony typu Run Flat.

Ważnym punktem przy montażu jest jego wyważenie. Dzięki komputerowej wyważarce zapewnimy idealne doważenie koła. Wyważamy standardowe , felgi strukturalne jak i felgi do większości nowych marek samochodów. W przypadku dużej ilości ciężarków zaproponujemy optymalizacje opony w stosunku do felgi, ma to na celu zmniejszenie drgań, które są przenoszone na zawieszenie. Drgania niszczą zawieszenie Państwa samochodu i obniżają komfort podróżowania.

Proponujemy Państwu także lub opon w naszym magazynie. Przechowywane u nas koła i opony mają zapewnione odpowiednie warunki magazynowania. Jeśli zdecydują się Państwo przechować u nas opony lub koła zostaną one odpowiednio przygotowane do następnego sezonu i będą czekać na Państwa. Pozostawienie w naszym „hotelu” kół lub opon pozwoli Państwu zaoszczędzić czas. Po wcześniejszym kontakcie tel. wyważymy koła i umówimy się z Państwem na dogodny termin montażu co zajmie wówczas ok 20min i pozwoli ominąć długie kolejki.

 

Więcej informacji udzielamy:

- w siedzibie  Wulkanizacja ul. 3 Maja 1 w Złotoryi (teren składu opału)

Related Posts

Share This